Polskie Towarzystwo Informatyczne

ODDZIAŁ ŁOMŻYŃSKI

Szkolenie Egzaminatorów z modułu S5 „Zarządzanie Projektami”

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2015 r. (sobota) w godzinach 12:00 - 14:00 planowane jest szkolenie Egzaminatorów z modułu S5 „Zarządzanie Projektami”. Szkolenie odbędzie się w siedzibie PTI w Warszawie,  ul. Puławska 39 lok. 4. Osoby zainteresowane prosimy o pilne nadsyłanie zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Warunkiem uruchomienia szkolenia jest wystarczająca liczba zgłoszeń.

Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 246,00 zł brutto - członkom PTI z aktualnie opłaconymi składkami (z 2015 rokiem włącznie) przysługuje 35% zniżki.

Wpłaty na konto: PTI ZG Warszawa, Bank Zachodni WBK S.A. 14 1090 1056 0000 0001 1121 2233. W tytule przelewu należy podać: Szkolenie S5 Warszawa, imię i nazwisko.

Opłatę za szkolenie należy wykonać dopiero po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu. Po dokonaniu wpłaty prosimy wysłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane do faktury z potwierdzeniem przelewu prosimy przesłać mailem w ciągu 7 dni od wpłaty na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRZYPOMNIENIE:

Zgodnie z §.16 i 17 Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 27 kwietnia 2004 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, faktury mogą być wystawiane nie później niż siódmego dnia od dnia dokonania wpłaty.

INFORMACJE:

W szkoleniu mogą brać udział jedynie Egzaminatorzy ECDL z aktualnymi uprawnieniami (ECDL Podstawowy).
Przypominamy, że według obowiązujących standardów brak certyfikatu z danego modułu nie jest przeszkodą w uczestnictwie w szkoleniu dla Egzaminatorów, ale udział w Szkoleniu nie jest jednoznaczny z otrzymaniem uprawnień na Egzaminatora natomiast posiadanie certyfikatu z danego modułu jest warunkiem koniecznym do uzyskania uprawnień Egzaminatora (w tym przypadku S5 Zarządzanie Projektami). Egzamin można zdać po szkoleniu Egzaminatorów w późniejszym terminie. Uprawnienia Egzaminatora będą nadane w momencie, kiedy przekażą Państwo do PB ECDL informację, że egzamin został pomyślnie zdany.
Bardzo prosimy o zabranie ze sobą na szkolenie dowodu osobistego, oraz dodatkowo:

- wydrukowanego w 2 egzemplarzach Aneksu do Umowy Egzaminatora, który znajdziecie Państwo na stronie www.eecdl.pl – ostatnia strona Umowy Egzaminatora,

- pieczątki Egzaminatora.

Zapraszamy serdecznie na szkolenie!

Tags: , ,