Polskie Towarzystwo Informatyczne

ODDZIAŁ ŁOMŻYŃSKI

Szkolenia dla kandydatów na Egzaminatorów ECDL w Białymstoku 28 lutego 2015

Oddział Podlaski PTI i Koordynator Regionalny ECDL Region Białystok we współpracy z Polskim Biurem ECDL organizuje szkolenie dla kandydatów na Egzaminatorów ECDL.
Po zakończeniu szkolenia kandydaci otrzymają uprawnienia do przeprowadzania egzaminów ECDL Core (7 modułów), Base (4 moduły, w tym 2 inne niż w ECDL Core), e-Citizen oraz ECDL Standard 3 moduły: Grafika menadżerska i prezentacyjna, Bazy danych, IT Security.


Szkolenie odbędzie się 28 lutego 2015 (sobota) godz.10:00 - 16:00 w Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku ul. Poleska 27.
Zainteresowanych proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 608345482.
Aby zostać egzaminatorem ECDL należy spełniać następujące wymagania:
1. Zawodowe:
- Członek PTI,
albo
• Nauczyciel informatyki, legitymujący się uprawnieniami MEN do nauczania informatyki, wykładowca IT wyższych uczelni (zaświadczenie /dyplom, potwierdzenie od Dyrektora Szkoły, umowa o pracę/dzieło/zlecenie),
albo
• IT trener w firmie szkoleniowej (co najmniej 2 lata, uprawnienia do wykładania lub potwierdzenie z firmy szkoleniowej, umowa o pracę/dzieło/zlecenie).
2. Wykształcenie/rekomendacje:
- Minimum licencjat,
- Rekomendacja Koordynatora Regionalnego ze SWOJEGO Regionu.
3. Merytoryczne:
- Posiadać certyfikat BASE lub START,
albo
• Co najmniej dwa certyfikaty ADVANCED.
Odpłatność wynosi 430,50 zł brutto (członkom PTI przysługuje 35% zniżki – opłata wynosi 279,83 zł). Cena specjalna (dotyczy osób, które odnawiają swoje uprawnienia, czyli były już egzaminatorami, tylko nie mają podpisanej aktualnej umowy) - 215,25 zł brutto (dla członków PTI - 172,20 zł brutto). Zniżki przysługują tym członkom PTI, którzy nie mają zaległości w opłatach składek członkowskich i wpisowego oraz opłacili składkę członkowską za rok, w którym odbywa się szkolenie.
Wpłaty prosimy wnosić na konto: BZ WBK 4 O/Warszawa
Nr rachunku 67 1090 1056 0000 0001 1121 2249 Polskie Towarzystwo Informatyczne ODDZIAŁ PODLASKI ul. Wiejska 45A, lok 230 15-351 Białystok
Tytuł wpłaty: Imię Nazwisko, szkolenie ECDL.
Przypomnienie: Zgodnie z §.16 i 17 Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 27 kwietnia 2004 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, faktury mogą być wystawiane nie później niż siódmego dnia od dnia dokonania wpłaty. Wszyscy uczestnicy, którzy chcą otrzymać fakturę proszeni są o przesłanie kopii potwierdzenia wpłaty oraz danych do faktury e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty zgłoszeniowe:
• Formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie) https://ecdl.pl/images/Formularz_zgloszeniowy_egzaminatora.pdf;
• Karta rejestracji egzaminatora (dostępna na stronie) https://www.ecdl.pl/images/karta_rejestracji_egzaminatora.pdf
• Dowód wpłaty;
• Kserokopia certyfikatu ECDL (ECDL START lub ECDL CORE lub ECDL BASE lub co najmniej 2 moduły ECDL ADVANCED)
Skany dokumentów proszę przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast oryginał karty zgłoszenia i karty rejestracji egzaminatora proszę dostarczyć na szkolenie.
Zapraszam Państwa serdecznie, w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt. Antoni Cichocki Koordynator Regionalny ECDL Region Białystok tel. 608345482

źródło: www.pti.bialystok.pl